Logo
CZ

BOKI Industries a. s. se představuje

Společnost BOKI Industries a.s. (do roku 2014 pod názvem Frigera Metal, a.s.) patří od roku 2011 do skupiny BOKI Group. Původní výrobní program společnosti byl v roce 2011 rozšířen o výrobu konvektorů a radiátorů. Tak byl vytvořen základ pevného zázemí, které v dnešní době umožní rychle reagovat na změny a potřeby našich partnerů včetně garance optimální ceny a špičkové kvality.

Výrobní program společnosti zahrnuje nyní dvě hlavní skupiny: výrobu a vývoj podlahových, nadpodlažních a stěnových konvektorů a designových radiátorů a dále výrobu plechových dílců včetně finální povrchové úpravy. Obchodními partnery jsou významné firmy v různých oborech, jako je strojírenství, výroba kolejových vozidel, vytápění a klimatizace, elektroprůmysl, zdravotnictví a další. Vyvážíme naše výrobky do většiny evropských států a díky osobnímu přístupu, ověřené spolehlivosti a cenové úrovni stále rozšiřujeme naši klientskou základnu. Cílem společnosti je být profesionální, dynamickou a odpovědnou firmou na vysoké odborné, technické a organizační úrovni, se schopností průběžně se rozvíjet a reagovat na požadavky partnerů. Garantujeme osobní přístup, zejména aktivní pomoc při inovacích a optimalizaci řešení. Soustavně investujeme do dalšího technologického i personálního rozvoje, abychom se mohli vždy řadit ke špičce v našem oboru.

Certifikáty kvality

Cílem společnosti BOKI Industries a.s. je dosahovat špičkové kvality výrobků, plně uspokojující náročné požadavky našich zákazníků. Poctivý a zodpovědný přístup ke svěřeným zakázkám je naší prioritou. Výsledkem naší snahy jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám opakovaně vrací. Naše společnost získala certifikaci ISO 9001:2009 od společnosti Bureau Veritas.

Pro svařování vlastníme certifikaci EN ISO 3834 a pro obor kolejových vozidel certifikát DIN EN 15085-2 CL1. Nikdy však nestojíme na místě a jdeme vstříc novým výzvám. I nadále budeme zlepšovat naše dovednosti a kvalitu práce, jen tak budeme pro naše zákazníky silným a spolehlivým partnerem i v budoucnosti.

 

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám dotaz.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat